Pár slov o rodinné společnosti INVO CZECH s.r.o.

 
V srdci Moravskoslezského kraje, ve Starojické Lhotě nedaleko Nového Jičína, se rodí příběh naší rodinné výrobní firmy INVO CZECH s.r.o.. Od roku 2012, kdy jsme otevřeli své dveře, jsme se vydali na cestu plnou inovací, precizního řemesla a neustálé touhy posouvat hranice možného ve strojírenské výrobě.
   Založení firmy nebylo jen obchodním rozhodnutím; bylo to splnění našeho snu vytvářet a přispívat k průmyslu, který nás vždy fascinoval.
 
   Naše specializace na zakázkovou výrobu, zejména pro automobilový průmysl, a základ v podobě CNC obrábění kovů, laserových výpalků a výroby jednoúčelových strojů a zařízení nás odlišuje od konkurence. S použitím výkonných CNC obráběcích center a softwaru GibbsCAM jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům v oblasti přesného CNC frézování, elektroerozivního drátování a hloubení, soustružení, broušení a kalibrovaného 3D měření.
 

VIDEOpicture

 Naši ideální zákazníci?

    Jsou to ti, kteří sdílejí naše vášně pro inovace a kvalitu. Výrobní firmy, hledající nejen optimalizaci svých procesů, ale i špičková řešení, která zjednoduší a zrychlí výrobu, eliminují zmetky a zvýší efektivitu. Naši zákazníci hledají partnera, který je schopen nejen vyhovět jejich požadavkům, ale i překonat očekávání díky inovativním přístupům a technologiím.

 

A proč právě my?

  Naše unikátnost spočívá v kombinaci rodinné atmosféry, kde každý člen týmu je důležitý, s moderními technologiemi a postupy. Tento přístup nám umožňuje nejen rychle reagovat na potřeby trhu, ale i vytvářet produkty a řešení na míru, přizpůsobená specifickým potřebám našich klientů. Navíc, díky naší interní konstrukční kanceláři, jsme schopni nabídnout komplexní řešení projektů od prvního návrhu až po finální realizaci.

   Věříme, že spokojenost zákazníka je klíčem k úspěchu a proto je pro nás individuální přístup ke každému projektu samozřejmostí. Naším cílem je nejen splnit očekávání našich klientů, ale i je překročit. Naše snaha o inovace a soustředění na kvalitu nás činí nejen dodavatelem, ale partnerem ve vašem výrobním procesu.

   Vyberte si INVO CZECH s.r.o. a získejte nejen dodavatele, ale partnera, který bude stát po vašem boku na cestě k excelenci. Společně můžeme vytvářet lepší budoucnost pro vaše výrobní procesy.

 

Kontaktní formulář

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

 

Moderní vybavení

Díky našemu strojnímu vybavení vyrábíme prototypy, nástroje, formy, díly nebo přípravky v mimořádné kvalitě.

Tým specialistů

V našem týmu pracují specialisté na výrobu a vývoj prototypů a jednoúčelových strojů, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Vyhovíme tak i náročným požadavkům.

Unikátní vývoj

Nejsme jen kvalitní a pružná nástrojárna, ale vyvíjíme individuální řešení od myšlenky po samotný prototyp. Co vyrobíme pro vás?

Jedno místo

Celý technologický proces, vývoj a výroba u nás probíhají pod jednou střechou. Vše navíc neustále inovujeme a investujeme do zázemí a vybavení.


Kreativní design a přesná CNC výroba

 
 
  Rychlost
  Kvalita
  Pružnost
  Komunikativnost

Strojní vybavení