Výrobky z CNC strojů

Potřebujete vyrobit přípravek, prototyp nebo náhradní díly vysoké kvality a přesnosti, v souladu s platnými normami a certifikáty ISO? Rádi zakázku vyrobíme, případně dále namontujeme do celých sestav pro průmyslové využití.
  Návrh řešení
 Výroba
 Instalace
 Servis

Kontaktní formulář

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Výroba prototypů

Vyrobíme vám zakázkové prototypy podle konkrétních požadavků, dle vámi dodané existující dokumentace nebo na základě námi navrženého řešení a vývoje. Nezalekneme se ani náročných požadavků

im
im

Výroba jednoúčelových strojů

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti jednoúčelových strojů a zařízení. Nabízíme úplné řešení od návrhu po realizaci, navrhujeme a dodáváme jednoúčelové stroje na klíč. Využijte naše letité zkušenosti.

Výroba nástrojů

Připravíme konstrukci a kompletně vyrobíme nástroje podle vašich potřeb, požadavků a připomínek. Zaměřujeme se na lisovací nástroje (kombinované postupové i transferové), prototypové, ohýbací, střižné i krimpovací nástroje.

im
im

Kontrolní měřidla a kalibry

Navrhneme, vyrobíme a dodáme precizní kontrolní měřidla, kalibrační měřidla i jejich součásti. V konstruování měřidel máme dlouhodobé zkušenosti a vše dodáváme změřené a s kalibračním protokolem.

Výroba forem

Vyrábíme přesné a kvalitní vstřikovací sériové i prototypové formy. Kromě výroby je také opravujeme a zpasováváme. Na našich CNC centrech vyrobíme nejen díly a vložky do forem, ale i grafitové elektrody.

im
im

Výroba přípravků

Náš konstrukční tým vám navrhne přípravky, které následně vyrobíme a dodáme dle vašich požadavků a specifik. Vyrábíme upínací, montážní, svařovací, měřící, pájecí, krimpovací a obráběcí přípravky vysoké kvality.

Náhradní díly strojů a nástrojů

Zašlete nám výrobní dokumentaci a my vám vyrobíme náhradní díly do strojů, zařízení, nástrojů, přípravků atd. Zajistíme výrobu kompletně, včetně kalení a povrchových úprav. Umíme i zpětně zkreslit daný díl.

im
im

Grafitové elektrody

Vyrábíme precizní grafitové elektrody na zakázku i pro vlastní užití na pětiosém centru MIKRON, které máme pro tuto práci přizpůsobeno. Sami je dále používáme pro výrobu forem, nástrojů a náhradních dílů.

Naše moderní a přesné strojní vybavení

Vyrábíme