CNC obrábění kovů, kovoobrábění

Firma INVO CZECH s.r.o. je dynamicky se rozvíjející prototypová nástrojárna s moderní technologií a kvalifikovanými pracovníky. Specializujeme se na zakázkovou výrobu převážně se zaměřením na automotive. Základním stavebním kamenem naší činnosti je CNC obrábění kovů.

 

 

Za použití výkonných CNC obráběcích center a nejmodernějších obráběcích nástrojů se snažíme vyhovět všem požadavkům zákazníka. Zabýváme se CNC frézováním, drátováním, řezáním, hloubením, soustružením, broušením, výrobou elektrod a také 3D měřením. K přípravě NC programů pro naše CNC obráběcí stroje používáme technologické CAD/CAM softwary.


Rosteme a investujeme do moderních technologií, naše výrobky neustále vyvíjíme a inovujeme, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout to nejlepší na trhu.

Vyrábíme: Kontrolní měřidla, Formy, Montážní přípravky, Kontrolní kalibry, Upínací přípravky, Svařovací přípravky, Obráběcí přípravky, Přesné součásti, Lisovací nástroje, Kombinované postupové lisovací nástroje, Transferové lisovací nástroje, grafitové elektrody. Montážní pracoviště, jednoúčelové stroje a zařízení.

 

Naší prioritou je spokojenost zákazníka, proto se snažíme vyhovět všem požadavkům a přáním. Individuální přístup ke klientovi je pro nás velmi důležitý. Napomáhá to spokojenosti obou smluvených stran.

Naše moderní a přesné strojní vybavení

Vyrábíme